Holowanie Toruń

holowanie toruń

holowanie toruń

Holowanie Toruń

Szukasz firmy, która zajmuje się holowaniem na terenie Torunia? Zajrzyj do Sobcom i postaw na wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Nasza firma prowadzona jest przez młody, ambitny zespół, posiadający duże doświadczenie i wiedzę.

Uszkodzone pojazdy, które nie mogą samodzielnie dotrzeć do serwisu lub ich usprawnienie nie może się odbyć na drodze, muszą być holowane. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie. Po Państwa zgłoszeniu, wysyłamy we wskazane miejsce lawetę lub holownik. Pojazd jest prowadzony przez wyszkolonego pracownika z wieloletnim doświadczeniem. Po dotarciu na miejsce awarii, zabezpiecza on dodatkowo miejsce pracy oświetleniem ostrzegawczym oraz pachołkami. Następnie  odbywa się załadunek pojazdu na lawetę lub zamocowanie specjalnego dyszla lub motylka do holowania ciężarówek lub autobusu. W przypadku, jeśli uszkodzeniu uległ większy zestaw z ładunkiem, może się okazać konieczne odłączenie naczepy lub przeładunek towaru do innego pojazdu. W każdej z tych czynności, nasza firma zapewnia kompleksową pomoc.
Jeśli zdecydujesz się na naprawę, bądź usunięcie usterki w naszym serwisie otrzymasz od nas auto zastępcze.

Holowanie z OC sprawcy

Są Państwo poszkodowanymi w wyniku zdarzenia drogowego? Jego sprawcą jest inny kierowca? Jeśli tak, to przysługuje Państwu bezpłatna pomoc drogowa i holowanie. Wszystkie koszty związane z tą usługą zostaną pokryte z polisy OC sprawcy zdarzenia. Nasza firma stosuje bezgotówkowe rozliczanie usług, co oznacza że samodzielnie występujemy do ubezpieczyciela i przekładamy mu wszystkie rachunki i faktury za wykonane usługi. Dla Państwa jest to znacząca oszczędność czasu i maksymalna wygoda. Dlaczego? Ponieważ nie muszą Państwo na własną rękę szukać innych pomocy drogowych w Toruniu i porównywać ich cen. Korzystając z naszych usług, pomoc należy się Państwu bezpłatnie. Co więcej, jeśli są Państwo w podróży i chcą ją kontynuować, zapewniamy pomoc w zorganizowaniu samochodu zastępczego na dalszą trasę.

Holowanie Autostrada A1
Pomoc Drogowa Toruń
Laweta Toruń