Laweta Toruń

laweta toruń

laweta toruń

Auto Laweta Toruń

Potrzeby transport na lawecie w Toruniu lub na Autostradzie A1? Zadzwoń do nas!

Laweta to pojazd, którego konstrukcja jest przystosowana do przewozu samochodów osobowych i dostawczych. Laweta składa się z kabiny, mieszczącej zwykle 3 osoby oraz części ładunkowej, czyli sterowanej hydraulicznie platformy. Może ona zostać automatycznie opuszczona, aby przy pomocy wyciągarki i stalowej liny, załadować na nią uszkodzony pojazd.

Kiedy wymagane jest transportowanie samochodów na lawecie?

Wtedy, kiedy nie mogą one poruszać się po drodze o własnych siłach. Przyczyną tego może być uszkodzenie pojazdu, brak ważnych badań technicznych, niesprawność mechaniczna lub zakaz poruszania się samochodu po drogach publicznych. Nasza auto laweta Toruń ma wielkość i ładowność, pozwalającą na bezpieczne przewożenie największych samochodów osobowych i dostawczych. Są one unieruchomione i przymocowane dla lawety za pomocą specjalnych pasów transportowych.

Cena Lawety Toruń

Konkurencyjne ceny usług pomocy drogowej sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz większa liczba klientów. Współpracujemy również z firmami ubezpieczeniowymi, oferując usługi pomocy drogowej. W takim przypadku, świadczona przez nas pomoc drogowa odbywa się w wariancie bezgotówkowym. Oznacza to, że rozliczenie następuje na podstawie faktury VAT, którą wystawiamy i przesyłamy Państwa towarzystwu ubezpieczeniowemu. Osoby i firmy, które nie posiadają ubezpieczenia w zakresie obejmującym pomoc drogową, mogą korzystać z naszych usług w formie rozliczenia gotówkowego. Wszystkich informacji na temat aktualnych cen i stawek pomocy drogowej udzielamy drogą telefoniczną, w momencie zamawiania naszej auto lawety. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich, którym zależy na szybko i profesjonalnie udzielonej pomocy drogowej i chcą mieć pewność, że ceny usług są skalkulowane na przystępnym i atrakcyjnym dla większości osób poziomie.

Laweta Autostrada A1
Pomoc Drogowa Toruń
Holowanie Toruń