Warsztat samochodowy

naprawa auta

naprawa auta

Warsztat samochodowy PITSTOP

Zatłoczone miejsca parkingowe świadczą o tym, że liczba posiadaczy aut stale wzrasta, a co za tym idzie, kolejka klientów warsztatów samochodowych znacznie się wydłuża. Wraz z nią zwiększa się czas oczekiwania na przegląd czy naprawę. Mimo popularności PITSTOP, nasi mechanicy szybko wywiązują się ze swoich obowiązków, przy czym zachowują pełen profesjonalizm oraz wysoką kulturę osobistą, a to wszystko w korzystnej dla Klientów cenie.<

PITSTOP – Twój warsztat samochodowy

Witamy w profesjonalnym warsztacie samochodowym zlokalizowanym w Toruniu przy ulicy Piastowskiej 12. Właśnie tutaj zrobisz okresowy przegląd swojego samochodu, mając gwarancję, że przy naszej szczegółowości nie pominiemy żadnej, nawet najdrobniejszej usterki. Każdą z nich staramy się jak najszybciej naprawić, aby Klient mógł jak najprędzej cieszyć się w pełni sprawnym i bezpiecznym pojazdem. Oferujemy atrakcyjne stawki, które przyciągają wielu kierowców nie tylko z Torunia, ale również okolic. Wykształcenie naszych mechaników sprawia, że znajdujemy się w czołówce, jeśli chodzi o obsługę oraz jakość wykonywanych usług. Zgłaszając się do nas, masz pewność, że Twoje auto znajduje się w dobrych rękach, które wykorzystują nowoczesne narzędzia pracy.

Zaangażowanie i profesjonalizm

Naszych mechaników łączy pasja do samochodów, dzięki czemu do każdej naprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i drobiazgowością. Gruntowne wykształcenie naszych fachowców jest najlepszą gwarancją świadczonych przez nas usług. Ich umiejętności są potwierdzone licznymi certyfikatami oraz dyplomami. Dobieramy najlepsze pod kątem technicznym rozwiązania indywidualnie dostosowane do Klienta oraz jego pojazdu. Mogą się do nas zgłaszać właściciele wszystkich marek samochodów – zatrudnieni w PITSTOP fachowcy są zaznajomieni ze wszystkimi modelami – stale rozwijają swoje umiejętności i poznają mechanizmy najnowszych pojazdów pojawiających się na rynku motoryzacyjnym.

Co oferujemy?

PITSTOP to mechanik, jakich mało. Cechują nas sprawdzone rozwiązania, wysoka skuteczność oraz terminowość. Nie pozwalamy, aby nasz Klient długo czekał na naprawę. Działamy w szybkim tempie, nie zapominając o tym, że najważniejsza jest jakość wykonywanych usług. Jesteśmy niezawodni i nie pozwalamy sobie na popełnianie błędów. Dlatego tak bardzo przykładamy się do wypełniania obowiązków. PITSTOP oferuje nie tylko naprawę samochodów, ale również ich konserwację, która ma zapobiec wystąpieniu problemów w przyszłości.

Wystawiamy faktury VAT.

Zapamiętaj: tel. +48-739-256-815

Godziny otwarcia:

PON - PT: 8.00 -17.00

SOBOTA: NA ZAPISY